JASIONOWSKA FAMILIADA - Piknik Rodzinny

05.07.2021

W PROGRAMIE :

- Sołecka Spartakiada o Puchar Wójta Gminy Jasionówka Czekamy na zgłoszenia 6 osobowych drużyn. Zawodnicy muszą być pełnoletni, drużyny mogą być damskie lub męskie , mogą być mieszane, mogą być rodzinne, koleżeńskie, sąsiedzkie itp... Dla dwóch najlepszych drużyn przewidziane są nagrody !!

- Bezpłatne dmuchane zabawki dla dzieci (małe i duże zjeżdżalnie, plac zabaw, skakaniec, kula zoorbing, 3 kule wodne )

- Pokaz sprzętu OSP Jasionówka ( w razie upału kurtyna wodna dla ochłody )

- Stoiska gastronomiczne kół gospodyń wiejskich ( słynna już wata cukrowa i gofry Królewianek , kiełbaski z grilla ...)

- Loteria książkowa przygotowana przez Biblioteke Publiczną z Jasionówki

-Kącik GOKSIT a w nim malowanie, tatuaże, kącik fryzur...

Punkt mobilny Spisu Powszechnego


czytaj dalej...

Mistrzostwa Polski Mażoretek we Wschowie

30.06.2021

Miniony weekend spędziłyśmy na Mistrzostwach Polski Mażoretek we Wschowie. Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Turystyki ,który był głównym organizatorem wyjazdu reprezentowały dziewczyny z Taktu oraz Takciku. 

 


czytaj dalej...

Moje wymarzone wakacje - roztrzygnięcie konkursu !!

23.06.2021

Zapraszamy do zapoznania sie z listą osób nagrodzonych w tegorocznym  Powiatowym Konkursie Plastycznym „Moje wymarzone wakacje”

Komisja w składzie: Krystyna Kunicka, Lila Wyszkowska oraz Magdalena Talmon – Instruktorzy działu Plastycznego PIK Białystok nagrodziła następujące osoby...


czytaj dalej...

Muzyka we mnie...

09.06.2021

Zapraszamy na premierowy odcinek Kulturalnej Przychodni zatytułowany "Muzyka we mnie..", który dedykujemy Młodzieżowej Orkiestrze Dętej z Jasionówki, która w tym roku świętuje swoje 45-lecie istnienia. Filmy do obejrzenia sa na profilach społecznościowych GOKSiT.

Dzięki udziaławi w kolejnej edycji Programu odnowy wsi województwa podlaskiego – Kreatywna wieś, dostaliśmy dofinansowanie w wysokości 15.000 zł na realizację projektu pn: 45 lat Jasionowskiej Orkiestry – koncert sentymentalny.


czytaj dalej...

Roztrzygnięcie konkursu "Moja mama i Ja"

09.06.2021

Z okazji Dnia Mamy i Dnia Dziecka zaprosiliśmy Was do udziału w konkursie "Moja Mama i Ja lub jak kto wolał Ja, mama i moje Dziecko!! Na Wasze zdjęcia pod postem czekaliśmy do 1 czerwca. 3 zestawy voucherów ( bilety do kina dla dwóch osób ) trafiają do Anka Krenz , Justyna Saulewicz , Aldona Cisz Serdecznie gratulujemy !! vouchery do odebrania w GOKSiT


czytaj dalej...

Procesja Bożego Ciała z udziałem Młodzieżowej...

09.06.2021

Cieszymy się, że w tym roku udało się tradycyjnie przejść ulicami Jasionówki. Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Jasionówki wspólnie z mieszkańcami Gmina Jasionówka w procesji Bożego Ciała.


czytaj dalej...

Piknik za Szkołą

09.06.2021

Z okazji Dnia Dziecka 02.06. 2021r.  odbyła się impreza integracyjna - „Piknik za szkołą” zorganizowany wspólnie  przez Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki, Zespół Szkolno - Przedszkolny  oraz Koło Gospodyń Wiejskich „Królewianki” z Kalinówki Królewskiej. Uczniowie mogli skorzystać z wielu niecodziennych i bezpłatnych atrakcji, jak dmuchańce, strzelanie z łuku, duże bańki mydlane, wata cukrowa, gofry i smakowita grochówka. Wszystko to zapewniło dzieciom niezapomniane przeżycia i dostarczyło radości wspólnej, wyczekanej zabawy po tak długim okresie nauki zdalnej.


czytaj dalej...