Pierwszy występ przed publicznością w tym roku !!

31.05.2021

Pierwsze koty za płoty jak to się mówi....smiley Nareszcie występy przed publicznością yesyes Rozpoczęcie sezonu tanecznego trzech grup wiekowych Mażoretki TAKT Jasionówka.


czytaj dalej...

KULTURALNA Przychodnia

27.05.2021

Na naszych profilach FB i Instagramie pojawił sie nowy odcinek Kulturalnej Przychodni. Tym razem nasze bohaterki Valeriana, Żaklina i Radomiła podejmują rolę tańca w życiu... Odcinek zatytułowany " Twórcze życie - tańczyć każdy może jeden lepiej a drugi gorzej" już do obejrzenia pod podanym linkiem...


czytaj dalej...

KONKURS FOTOGRAFICZNY !!

27.05.2021

Z okazji Dnia Matki i zbliżającego się Dnia Dziecka ogłaszamy konkurs Moja Mama i Ja lub jak kto woli Ja, mama i moje Dziecko!! Na Wasze zdjęcia od postem na FB czekamy do 1 czerwca .Do wygrania dwa zestawy biletów do kina (mama + dziecko)  Zapraszamy!!


czytaj dalej...

Powiatowy Konkurs Plastyczny "Moje wymarzone Wakacje "

27.05.2021

Serdecznie zapraszamy do udziału w Powiatowym Konkursie Plastycznym MOJE WYMARZONE WAKACJE. Od lat konkurs realizowany był po wakacjach i prosiliśmy w nim o pracę odzwierciedlające to co co fajnego działo się w czasie wolnym od szkoły. W tym roku zapraszamy Was do puszczenia wodzy fantazji i kreatywności aby namalować wakacje Waszych marzeń . A więc pędzle, kredki w dłoń i do dzieła Na Wasze prace czekamy do 16 czerwca,czekają fajne nagrody!!


czytaj dalej...

Zapraszamy do obejrzenia wystawy !!

18.05.2021

"BATIK po przasnysku" zapraszamy do odwiedzania naszej wystawy od poniedziałku do piatku w godz 15.00-18.00 


czytaj dalej...

Przesłuchanie mażoretek z zespołu Takcik

17.05.2021

Cykl WANTED BY GOKSiT to już 4 odcinki poświęcone dziewczynom z grupy mazoretkowej Takcik. Filmy dostępne sa na profilu Facebookowym i Instagramie Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Turystyki. Dziewczyny  stają przed wyzwaniem kilkunastu pytań o różnej tematyce... każda odpowiedż jest dobra !! Stres kamery i nieznanych pytań pozwalają poznać nasze bohaterki w nowej sytuacji... Jeżeli jesteście ciekawi jak im poszło zapraszamy na nasze profile...

 


czytaj dalej...

WYSTAWA "BATIK po przasnysku"

14.05.2021

Już w tą niedzielę ( 16 maja ) od godz 12.00 zapraszamy do sali Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Turystyki w Jasionówce na niesamowitą wystawę prac wykonanych w technice batiku powstające podczas zajęć Pracownia Batiku Mamut działającej w Miejskim Domu Kultury w Przasnyszu.

W najbliższą niedzielę czekamy na Państwa do godz 17.00. Wystawa będzie gościła w Jasionówce do końca miesiąca, będzie dostępna dla zainteresowanych od poniedziałku do piątku w godz 15.00 - 18.00.

Zasady obowiązujące podczas zwiedzania wystawy:

- W sali Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Turystyki obowiązuje maksymalny limit liczby zwiedzających mogących przebywać jednocześnie w obiekcie. Maksymalna liczba osób mogących przebywać jednocześnie wynosi: 5 osób

- Zwiedzający są zobowiązani do przestrzegania zasad bezpiecznego dystansu społecznego – min. 1,5 m odstępu pomiędzy zwiedzającymi (nie dotyczy rodzin).

- sala GOKSiT dostępne jest tylko dla osób posiadających własne maski zasłaniające usta i nos

- Zwiedzający są zobowiązani do dezynfekcji rąk płynem umieszczonym przy wejściu.

 


czytaj dalej...